Aktualności

Awans piłkarzy GRYFA do finału Wojewódzkiego Pucharu Tymbarku

W dniu 05.03.2020r o godzinie 9:30 odbył się XX edycja Turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w Starym Zamościu. Mecze rozgrywane były 2×10 minut że zmianą stron każdy z każdym czterech plus bramkarz. Jestem bardzo zadowolony z chłopców i x ich postawy na turnieju, było widać zaangażowanie do każdego meczu co pozwoliło na zajęcie  I i III miejsca i  awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w okresie 18 marca – 26 kwietnia. Dziękuję rodzicom za doping i miłą atmosferę podczas turnieju jak i chłopcom za bardzo fajny występ. Chłopakom należą się oklaski i wielkie gratulacje.
Wyniki i tabela
Wierzba – Gryf I 1-5
Gryf I – Gryf II 8-0
Nielisz – Wierzba 3:4
Wierzba – Gryf II 3:1
Gryf I – Nielisz 7:0
Nielisz – Gryf II 1:1

Tabela:
1.Gryf I
2. Wierzba
3. Gryf II
4. Nielisz

 

 

trener: Przemysław Gałka