Aktualności

Cenne doświadczenie młodzików na turnieju we Włodawie

Młodzicy młodsi STS Gryf podczas ferii uczestniczyli w dwudniowym międzynarodowym turnieju halowej piłki nożnej we Włodawie. Spotkania trwały dwa razy po 10 minut. Pierwszego dnia spotkania rozgrywane były w dwóch grupach i nasza drużyna poniosła cztery porażki z bilansem bramkowym 8-24. Pięć bramek zdobył Jakub Zawadzki a 3 Krystian Witoszka. W niedzielę natomiast chłopcy grali w grupie słabszej, gdzie zremisowali 7-7 z AP Włodawa i ponieśli trzy porażki. Kuba Zawadzki zdobył kolejne 5 goli i razem w turnieju strzelił ich 10.
– Gryf: Szewczuk oraz Bondyra, Łapa, Kowalski, Gałaszkiewicz, Machałek, Piekacz, Soboń, Szczuka, Troć, Witoszka, Zawadzki, Ziemba
Sobota:
– Gryf – Niedźwiadek Zieloni – 1-4 (Zawadzki)
– Gryf – CYSS Kijów – 1-5 (Witoszka)
– Gryf – FC Kowel – 4-11 (Witoszka, Zawadzki 3)
– Gryf – AP Włodawa – 2-4 (Witoszka, Zawadzki)
Niedziela:
– Gryf – AP Włodawa – 7-7 (Zawadzki 5, Witoszka, Troć)
– Gryf – CYSS Kijów – 0-4
– Gryf – DYSH Kowalski – 2-8 (Ziemba 2)
– Gryf – Unia – 2-6 (Gałaszkiewicz 2)