Aktualności

Ciężki mecz za 3 punkty

Gryf – Viktoria Łukowa Chmielek 1:0 (0:0)

Bramka: Popko 80′

Skład:
Dobromilski – Burak, Blonka, Dobromilski, Wolski(50′ Magryta) – Kierepka, Cymiński( 50′ Flaga) – Kaczmarczyk( 46′ Ząbczyk), Popko, Krawiec(57′ Gromek) – Gałka

Bardzo trudny mecz za nami i trzy punkty zostały u nas. Pierwsza połowa, to ciężka praca po obu stronach boiska, a pierwszą okazję do zdobycia bramki mieli goście po rzucie rożnym zawodnik Viktorii uciekł naszemu zawodnikowi i uderzył w górną część poprzeczki. I w pierwszej części tyle było z drużyny gości. Nasza drużyna miała za to dwie wyśmienite okazje, ale niestety obie w czystej pozycji były zmarnowane.
Druga połowa to ciągłe rozgrywanie piłki przez naszą drużynę, natomiast goście nastawili się na grę z kontry. Upragnioną bramkę zdobył w 80 minucie Popko, który najprzytomniej znalazł się w polu karnym po rzucie rożnym. Brawa dla całej drużyny za walkę do końca. Za tydzień w sobotę nasza drużyna jedzie do Starego Zamościa na mecz z Omegą.