Aktualności

Czas na sparing z Ładą 1945 Biłgoraj

Już dzisiaj zespół seniorów rozegra drugi sparing przygotowujący do sezonu w IV lidze. Rywalem zespołu trenera Romana Blonki będzie Łada 1945 Biłgoraj.

Mecz odbędzie się w Biłgoraju.  Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią szkoleniowca Gryfa, który ocenił ostatnie spotkanie z Tanwią oraz wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania.

— Sparing z LZS „TANEW” Majdan Stary był bardzo pożytecznym sprawdzianem dla naszej drużyny. Na bardzo dobrym boisku w Księżpolu mogliśmy zobaczyć, jak sprawują się nasi zawodnicy po ciężkim cyklu treningowym.  Do 60 minuty, kiedy prowadziliśmy 4-1 wszystko wyglądało bardzo dobrze. Po tej minucie dokonaliśmy kilku zmian i sprawdziliśmy, jak niektórzy zawodnicy spiszą się nie na swoich nominalnych pozycjach. Szanse dostali nowi zawodnicy w zespole, które sprawdzili się bardzo dobrze. Mały chaos spowodował stratę bramek. Ostatecznie udało się zremisować, jednak wynik był kwestią drugorzędną. Może cieszyć, że obie drużyny chciały grać piłką i miały jasny cel atakowania, a nie bronienia całym zespołem — podsumował szkoleniowiec STS.

— Plan na spotkanie z Ładą zakłada sprawdzenie się na tle mocnego zespołu, który kilka lat z rzędu gra na poziomie IV ligi. Sprawdzimy również różne warianty gry, które ćwiczyliśmy w ostatnim czasie. Liczę na dobre spotkanie, ponieważ mierzyliśmy się z Ładą w pucharze polski i przez pierwsze 45 minut potrafiliśmy postawić się zespołowi trenera Kowalika, prowadząc po pierwszej połowie — powiedział na temat dzisiejszego meczu trener Roman Blonka.

Łada 1945 Biłgoraj-STS GRYF Gmina Zamość
Sobota 20.06, godzina 15.00