Aktualności

DERBY SĄ NASZE !!!

Gryf – Omega Stary Zamość 3:1(1:0)

Bramki: Gałka 25’, 60’, Dobromilski D. 50’ – Czarnecki 87’k

Dobromilski P. – Burak, Blonka(85’ Galan), Dobromilski P., Magryta(80’ Wolski) – Kierepka, Tomaszewski( 68’Flaga), Goździuk(75’ Kaczmarczyk) – Gałka, Ząbczyk, Gromek( Cebula 56’)

Od początku spotkania dominacja naszej drużyny, goście starali się grać tylko długą piłka na rosłego napastnika. W pierwszej połowie mieliśmy kilka sytuacji bramkowej Gałka , Gromek, Goździuk niestety niecelnie. Pierwsza bramka padła po przytomnym zagraniu Dawida a najsprytniej w polu karnym zachował się Gałka.
Druga połowa to spokojna nasza gra, a drużyna ze Starego Zamościa opadła z sił . Bramki naszej drużyny to tylko była kwestia czasu, i kolejne akcje to udowodnił najpierw indywidualna akcje Zabczyka wykończył Dobromilski, a z rzutu wolnego trafił Gałka. Chwile później sytuacji sam na sam nie trafił Ząbczyk. Drużyna Omegi w drugiej połowie miała dwa groźna strzały które wybronił Patryk. Bramkę straciliśmy po rzucie karnym, po niepotrzebnym faulu z boku pola karnego.