Aktualności

Dobra passa trwa!!!!

Włókniarz Frampol – Gryf 0:3(0:0)

Bramki: Gałka 47′, 57′, 72′

Skład: Dobromilski – Burak , Blonka(80′ Wolski) , Dobromilski, Galan (78′ Magryta) – Flaga, Tomaszewski ( 68′ Kierepka) – Cebula (57′ Ząbczyk), Goździuk (70′ Bargieł), Gromek (50′ Krawiec) – Gałka

Dzisiejszy mecz raczej bez historii, a najważniejsze kiedy strzelimy pierwszą bramkę, nie strzeliliśmy w pierwszej połowie dzięki czemu mecz dłużej trzymał w napięciu. W pierwszej połowie nasze celowniki były rozregulowane, chociaż okazji do zdobycia bramki było kilka. Drużyna gospodarzy przez całe spotkanie zagrażali tylko po stałych fragmentach gry.
Drugą połowę dobrze zaczęliśmy, zagranie Kacpra Cebuli wykończył Gałka. Druga bramka to dobra wrzutka Tomaszewskiego strzał głową w poprzeczkę Goździuka a bramkę ponownie wbił Przemek. Trzecia bramka to akcja Bargieła , który wyłożył piłkę na tacy po raz kolejny Gałce, a jemu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do bramki.
Brawa dla całej drużyny, za walkę przez całe spotkanie w dużym upale i za kolejne trzy punkty.