Aktualności

Dobry początek!!!

 

Korona Łaszczów – Gryf 1:2(0:0)

Bramki:
52′?- 54′ Gromek, 58′ Krawiec

Skład:
Dobromilski – Burak, Blonka, Dobromilski, Galan(46′ Wolski) – Gożdziuk (55′ Flaga), Kierepka – Krawiec (73′ Magryta), Gałka, Gromek(68′ Kaczmarczyk) – Bargieł (33′ Cebula Kacper)

Początek meczu to „piłkarskie szachy” obie drużyny grały ostrożnie , aby nie stracić bramki. Szybciej groźniej zaatakowali gospodarze, ale na szczęście dla naszej drużyny nie zdążył do piłki zagranej wzdłuż bramki zawodnik Korony. Później to nasza drużyna prostymi sposobami powinna strzelić przynajmniej 3 bramki. Dwa razy sam na sam nie trafił Krawiec, później Bargieł i niecelnie z dużego konta strzelał Gałka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.
Druga połowa to gra wyrównana, chociaż była widoczna przewaga gospodarzy w środkowej strefie boiska. Pierwszą bramkę straciliśmy po karnym, ale już 2 minuty później padła wyrównująca bramka , akcję zakończył Gromek. Chwilę później bardzo ładną zwycięską bramkę zdobył Krawiec. Gospodarze mogli wyrównać, tym razem karnego wybronił Patryk Dobromilski. Cieszą punkty, w tak ciężkim meczu i  tak dobrym przeciwnikiem.