Aktualności

Drużyna trenera Wolskiego wygrywa w Tereszpolu.

W dniu 4 maja  drużyna  młodzika starszego rozegrała drugi mecz ligowy  w rundzie wiosennej. Drużyna Jarosława Wolskiego udała się do Tereszpola,  by rozegrać mecz z  miejscową drużyną  Orła Tereszpol. Przed spotkaniem było wiadomo, że zabraknie w tym meczu aż 8 zawodników z różnych powodów. Mecz zakończył się wynikiem dwa do jednego, a  zdobywcami  bramek był Paweł Detko oraz Kacper Ordyniec. Z przebiegu meczu było widać dużo niedokładności  w jednej jak i w drugiej  drużynie, lecz nie można było odmówić walki na boisku,  bo każdy chciał wygrać mecz i dopisać do tabeli trzy punkty.

Skład wyjściowy:

Mikołaj Szewczuk, Mikołaj Kawala, Wojciech Bzdeń, Adam Kowalski, Karol Ślepko, Konrad Spryszak, Bartosz Radliński, Hubert Kordas,  Kacper Ordyniec

Ponadto zagrali:

Michał Detko, Paweł Detko, Bartosz Łyś oraz Michał Szewczuk (z rocznika 2008 i był to jego  debiut w tym spotkaniu)