Aktualności

Dwa dni grania młodzików w Woli Uhruskiej

W dniach 23-24.02.2019r. drużyna udała się na międzynarodowy turniej do Woli Uhruskiej. Przed wyjazdem było wiadomo, że trener Jarosław Wolski nie będzie mógł liczyć na wszystkich zawodników, ponieważ pierwszy bramkarz doznał kontuzji, a drugi zachorował dwa dni przed turniejem. W tej sytuacji trener wystawił zawodnika z pola, aby strzegł bramki. Drużyna młodzika starszego wylosowała dwie drużyny z Polski (Vitum  Wola Uhruska oraz Józefovia Józefów) oraz trzy drużyny z Ukrainy ( FC Kijów, FC Energetik oraz drugi zespół FC Kovel-Wołyń )

Wyniki w fazie grupowej:

FC Kijów – STS ,,GRYF”- 4:1 ( Kamil Głowacki)

FC Energetik- STS ,,GRYF”- 4:0

Vitrum- STS ,,GRYF”- 0:3 (2× Kacper Ordyniec, Hubert Kordas)

Józefovia- STS ,,GRYF”- 2:2 ( Kamil Głowacki,  Kacper Ordyniec)

FC Koval- Wołyń- STS ,, GRYF” – 1:1 (Kamil Głowacki).

Ostatecznie drużyna  Jarosława Wolskiego nie wyszła z grupy i drużyna trafia do grupy B, której mecze zostały rozgrywane na drugi dzień turnieju. Młoda drużyna trafia ponownie na zespoły Vitrum, drugi zespół Koval- Wołyń oraz UKS Niedźwiadek Chełm, FC Adrenalin oraz FC Roczin.

Wyniki drugiego dnia:

Vitrum- STS,,GRYF” – 0:1 (Kamil Głowacki)

FC Roczin – STS,, GRYF” – 4:1 ( Hubert Kordas)

UKS NIEDŹWIADEK- STS ,, GRYF” – 5:2 ( Karol Ślepko, Adam Kowalski)

FC Koval- Wołyń- STS,, GRYF ” 2:1 (Karol Ślepko)

FC Adrenalin- STS,, GRYF” – 1:0

Podczas turnieju zawodnicy byli podzieleni na dwa zespoły, grali po 8min po to, aby grali jak najwięcej i aby każdy mógł rywalizować  z innymi drużynami i podnosić swoje umiejętności podczas tego długiego oraz wyczerpującego  turnieju. Kolejna lekcja dla młodych zawodników, aby zobaczyli ile jeszcze muszą pracować, żeby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem.

Skład:

Paweł Detko,  Krystian Golec,  Wojciech Bzdeń,  Hubert Kordas,  Adam Kowalski,  Bartosz Łyś,  Bartosz Radliński, Konrad Spryszak,  Karol Ślepko, Kamil Głowacki,  Kacper Ordyniec,  Oliwier Kłembokowski , Aleksander Koziński,  Mikołaj Kawala.

FB_IMG_1545332577895