Aktualności

Efektowna inauguracja trampkarzy Gryfa

Dnia 07 września drużyna trampkarza młodszego prowadzona przez  Jarosława Wolskiego udała się na wyjazd do Goraja, by rozegrać pierwszy mecz ligowy z Metalowcem Goraj. Wynik to 8:4 dla  STSU. Bramki strzelali: Krystian Golec (3 bramki), Hubert Kordas  i Bartosz Radliński (po 2 bramki) oraz jedną bramkę dołożył Mateusz Magdziarz. Z przebiegu meczu to drużyna STSU przeważała  taktycznie oraz tworzyła składne akcje. Na pewno bolą stracone bramki, ponieważ drużyna z Goraja strzelała po naszych błędach. Następny mecz rozegrany zostanie 18.09.2019r. o godzinie 17.00 w Zawadzie  z Granica Lubycza Królewska. Zapraszamy serdecznie.


Skład: Michał Detko,  Adam Kowalski , Wojtek Badeń,  Bartosz Łyś, Oliwier Kłembokowski, Bartosz Radliński, Karol Ślepko, Szymon Wojczuk, Krystian Golec,  Patryk Waga, Hubert Kordas. Ponadto grali: Mikołaj Szewczuk,  Mikołaj Kawala, Paweł Detko oraz Mateusz Magdziarz.