Aktualności

Efektowna wygrana trampkarzy Gryfa

Gryf Gmina Zamość – Aleksandria Aleksandrów 10 – 0

Dnia 28 września drużyna Jarosława Wolskiego rozegrała piąty  mecz ligowy. Przed meczem trener miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, zabrakło tylko: Wiktora Bełza (leczy  kontuzję kolana od ponad roku), Oliwiera Kłembokowskiego (sprawy prywatne) oraz Mikołaja Szewczuka (choroba). Drużyna STSU  chciał udowodnić, że  w przedostatnim meczu był „wypadek przy pracy” (przegrana z liderem 11:1). Od początku do końca spotkania drużyna STSU była skoncentrowana, stwarzała  więcej sytuacji bramkowej,  drużyna gości broniła się nawet w 9 zawodników. Bramki strzelali:
3 x Patryk Waga, 2 x Hubert Kordas, 2 x Kamil Głowacki, Kacper Ordyniec, Mateusz Magdziarz  oraz Michał Szewczuk (najładniejsza bramka w tym meczu 🙂 ).
W tym meczu można było zauważyć,  że powrót czterech zawodników po chorobie zmienia całkowicie grę drużyny, ta sytuacja pokazała, że mecz z Lubyczą Królewską  mógł się ułożyć inaczej. Pracujemy dalej!!!! Następny mecz rozegramy 12 października  w Zawadzie z drużyna Piast Babice.
Skład zespołu:
Michał Detko,  Adam Kowalski, Bartosz Łyś, Bzdeń Wojciech,  Mikołaj Kawala,  Bartosz Radliński, Karol Ślepko,  Patryk  Waga, Kamil Głowacki,  Mateusz Magdziarz, Kacper Ordyniec, ponadto grali: Hubert Kordas,  Szymon Wojczuk, Paweł Detko oraz Michał Szewczuk.