Aktualności

Gała razy 3 !!!

Potok Sitno – Gryf Gmina Zamość 0:3 (0:2)

Bramki : Gałka 11, 29′, 65′

Dobromilski P. – Cymerman(78′ Łuczka D), Wolski, Dobromilski D., Magryta(83′ Galan) – Tomaszewski, Kierepka(79′ Flaga), Gąska(53′ Dębicki P.) – Gromek(53′ Krawiec), Gałka(67′ Dębicki D.), Ząbczyk

Kolejny mecz bez historii, łatwo przyszło i na zero z tyłu. Pierwsza odsłona to zdecydowania dominacja naszej drużyny i zamiast dwóch powinno być trzy razy wiecej bramek po naszej stronie. Bramki zdobył Przemysław Gałka pierwsza lobując bramkarza, druga bomba z 25′ nie do obrony. Kolejne sytuacje bramkowe były albo niecelne , albo bramkarz z Sitna bardzo dobrze wybronił. Druga połowa była bardziej wyrównana, chociaż sytuacji ponownie mieliśmy dużo. Trzecią bramkę dołożył Gałka który najprzytomniej odnalazł się w polu karnym. Za chwile oko w oko z bramkarzem ponownie stanął Przemek niestety tym razem nie zdobył swojej czwartej bramki. Podsumowując kolejny mecz spokojny dla naszej drużyny, cieszą zdobyte punkty i brak straconych bramek oby tak dalej.