Aktualności

Garść informacji o trampkarzach

Trampkarze starsi Pawła Szajewskiego rozgrywki rewanżowe w lidze wojewódzkiej rozpoczną za 5 tygodni, ale przygotowują się do nich już od początku roku. Weekendami występują oni w halowej lidze LZS dla chłopców z gimnazjów i na 2 mecze przed końcem, wiele wskazuje na to, że młodziy piłkarze Gryfa skończą rozgrywki na 2 lokacie. W ostatni weekend rozegrali oni 2 spotkania, ulegając 1:2 Gimnazjum Stary Zamość oraz zwyciężyli 5:4 w starciu z Gimnazjum nr 6.
*****
Duże wyróżnienie spotkało 2 zawodników Gryfa. Wiktor Flaga i Szczepan Popko wzięli udział w zgrupowaniu kadry województwa lubelskiego z rocznika 2000, które miało miejsce w dniach 20-22 lutego w Zamościu. Młodzi piłkarze naszego klubu wzięli udział w obozie dochodzeniowo oraz w grze wewnętrznej. Miejmy nadzieję, że dobre występy naszych najzdolniejszych piłkarzy będą dostrzegane, a kolejne powołania będą tylko kwestią czasu.
*****
Jeśli chcecie państwo sprawdzić w jakiej formie na 5 tygodni przed rozpoczęciem ligi znajdują się nasi trampkarze, warto pojawić się we wtorek na sztucznym boisku OSiR Zamość. Trampkarze Gryfa o 18.00 rozpoczną grę kontrolną ze swoimi rówieśnikami z Hetmana Zamość.