Aktualności

Grali najmłodsi zawodnicy Gryfa

W dniu 28.09.2019 o godzinie 9:00 na boiskach za rotundą odbył się turniej piłki nożnej którym organizatorem była drużyna DKS Gaudium. A w turnieju brało  pięć drużyn:

DKS Gaudium, AMSPN Hetman, FA Biłgoraj, STS Gryf I, STS Gryf II.

W tym turnieju trzeba pochwalić wszystkich chłopców ponieważ byli bardzo zaangażowani i było już widać postępy jakie zrobili. Cieszę się że gra w piłkę daje im tyle radości. Na tym turnieju wystawiliśmy dwie drużyny, a STS Gryf II zajął pierwsze miejsce z wynikami: 

AMSPN Hetman-Gryf II 2:4

FA Biłgoraj-Gryf II 3:4

Gryf II – DKS Gaudium 4:2

Gryf I – Gryf II 1:6 na tym turnieju najwięcej bramek strzelił Olek Szpindor, a najlepszym zawodnikiem moim zdaniem został Jaś Szpindor  ale oczywiście trzeba pochwalić całą drużynę bo bez nich by nie dali rady. Gratulacje drużyna.