Aktualności

Gry kontrolne trampkarzy

W dniu wczorajszym odbył się sparing pomiędzy Gryfem a Gaudium Zamość który zakończył się wygraną Gaudium 4:2. Ten sparing był dla nas trudny ponieważ 8marca  rozegraliśmy trudne spotkanie z Hetmanem Zamość a chłopaki dali z siebie 100% i było to widać bo już 25 minucie prowadziliśmy 1:0 po Bramce Łysia i do przerwy wynik się nie zmienił. Końcowy wynik był jednak inny 2:1 dla Hetmana. Cieszy mnie to że chłopaki bardzo dobrze operowali piłką i przez 30 minut to Hetman biegał za piłką a my dobrze graliśmy. Chłopaki zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie i dla tego gratulację za walkę. W tym meczu z Gaudium było widać że chłopakom poszło w nogi wcześniejszy sparing i nie zagrali co z Hetmanem. Nie ukrywam też, że zabrakło nam doświadczonego środkowego obrońcy którym jest Dyjak Alan z powodu choroby nie mógł być na meczu. Ktoś może powiedzieć że to tylko jeden zawodnik ale u nas w zespole to zawodnik można powiedzieć że nie zastąpiony, poza tym w tym meczu często rotowałem składem na różnych pozycjach. Sparingi są po to żeby wszystkim dać szanse się pokazać. Gratulacje dla chłopaków za walkę i zaangażowanie w meczach – trener Przemysław Gałka.