Aktualności

HETMAN CUP – turniej żaków

W dniu 22.06.2019  na boiskach sportowych za „Rotundą”  w Zamościu odbył się turniej Żaków Starszych „HETMAN CUP”, którego organizatorem był AMSPN Hetman Zamość. W turnieju wzięło udział  10 drużyn. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy .Zawodnicy Gryfu rywalizowali z takimi drużynami jak Gaudim I, FA Zamość I, Roztocze Szczebrzeszyn, AMSPN Hetman Zamość I. W 4 spotkaniach nasza drużyna wygrała jeden mecz  a trzy razy schodziliśmy z boiska z niekorzystnym wynikiem. W meczu o 7 miejsce pokonaliśmy drużynę FA Zamość II wynikiem 2 : 1 Turniej stał na wysokim poziomie jak na rocznik 2010.Brawo dla chłopców za walkę w każdym meczu i zaangażowanie w rywalizacji z wymagającymi przeciwnikami .

W zespole Gryf Gmina Zamość  grali: Jaś Szpindor, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Michał Milczuk, Gabriel Zawadzki, Kacper Nalepko, Kamil Kasiedczak, Bartek Strzelecki, Miłosz Denkiewicz, Wiktor Radziszewski , Krystian Piskor i Miłosz Łapa