Aktualności

Kolejna wygrana drużyny trenera Blonki

Gryf Gmina Zamość – Korona Łaszczów 4:0 (3:0)

Bramki : Markowski 28′, 38′, Gromek 33′, Ząbczyk 80′

Dobromilski P. – Cymerman, Łuczka(46’Wolski), Dobromilski D., Gromek(75′ Galan)- Tomaszewski( 63′ Gąska), Markowski(80′ Dębicki P.), Kierepka – Ząbczyk, Krawiec(61′ Dębicki D.) Gałka(66′ Flaga)

Do meczu nasza drużyna podeszła z dużą motywacją. Chociaż przeciwnicy byli nisko w tabeli, to z opowiadań innych trenerów gra wyglądała u nich dobrze. Na szczęście rozegraliśmy kolejny dobry mecz i już do przerwy załatwiliśmy sprawę zwycięstwa na swoją korzyść. Po 15 minutach powinniśmy prowadzić 2:0, ale dwie sytuację sam na sam wybronił bramkarz gości. Najważniejsze dla losów meczy było 10 minut pod koniec pierwszej połowy gdzie strzeliliśmy trzy bramki. Najpierw po asyście Gałki głową bramkę strzela Markowski, później cudowne dogranie Tomaszewskiego wykończył równie dobrze Gromek , który dzisiaj zadebiutował na prawej obronie, i rozegrał jeden z lepszych meczów, chociaż przestrzelił karnego w drugiej połowie. Autorem trzeciej bramki był ponownie Markowski po rozegraniu piłki Gałka- Krawiec – Markowski. W drugiej połowie bramkę zdobył Ząbczyk po zagranej piłce wzdłuż pola karnego Flagi.