Aktualności

Kolejna wygrana podopiecznych trenera Wolskiego

W dniu 22 września  na boisku w Lipsku drużyna STS Gryf Młodzika Starszego rozegrała czwarty mecz ligowy z Omegą Stary Zamość,  który zakończył się wynikiem 4 do 2 dla gospodarzy. Po pierwszej połowie drużyna gospodarzy wygrywała 1:0 po bramce Kamila Głowackiego. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze, ponieważ Kamil Głowacki  strzelił już w 30 min i 45 sekundzie i prowadziliśmy 2 do 0. Wynik do 50 minuty był 4 do 0. Po 51 minutach gry wkradło się rozluźnienie  i straciliśmy 2 bramki. Wynik końcowy meczu był jednak bardzo korzystny dla naszej drużyny.

Sklad:

Michał Detko, Mikołaj Kawala, Aleksander Koziński, Kamil Głowacki, Adam Kowalski, Bartosz Łyś, Bartosz Radliński, Oliwier Kłembokowski, Wojciech Bzdeń, Karol Ślepo, Paweł Detko, Konrad Spryszak, Hubert Kordas, Paweł Dacyna