Aktualności

Kolejna wygrana trampkarzy Gryfa

Dnia 19 października drużyna trampkarza rozegrała przedostatnią  kolejkę w okręgowej lidze trampkarza młodszego. Przed spotkaniem drużyna Orła  Tereszpol zajmowała drugie miejsce a GRYF trzecie. Przed spotkaniem było wiadomo że będzie ciężki mecz i boisko nie pozwoli na grę  po ziemi, ponieważ było fatalne do gry. Drużyna  prowadzona przez Jarosława Wolskiego wygrała mecz 3:2 po trzech bramkach Kacpra Ordyńca. Na pewno nie można odmówić młodej drużynie z Zawady walki,  zaangażowania, próby składnych akcji na boisku.
Skład:
Michał Detko,  Oliwier Kłembokowski,  Bartosz Łyś,  Wojtek Bzdeń, Szymon Wojczuk , Michał Szewczuk,  Bartosz Radliński,  Karol Ślepko,  Kacper Ordyniec, Kamil Głowacki oraz Hubert Kordas
Na zmianę wchodzili:
Mikołaj Szewczuk,  Mikołaj Kawala, Paweł Detko,  Konrad Spryszak oraz Mateusz Magdziarz.
Ostatnią kolejkę rozegramy  w Zawadzie w sobotę o godzinie 11.00, serdecznie zapraszamy.