Aktualności

Kolejne sparingi młodzików

W tym tygodniu drużyna  młodzika starszego  rozegrała dwa sparingi przed  ligą wiosenną, która  rusza za trzy tygodnie. Pierwszy sparing odbył się  w Lipsku z drużyną Relax Radecznica ,  drugi na sztucznej nawierzchni w Lubyczy Królewskiej z miejscową drużyną GLKS Granica Lubycza  Królewska.  W pierwszym sparingu  młoda drużyna  wygrała 9:2, w drugim natomiast uległa  2:0. Podsumowując oba sparingi: w pierwszym  sparingu  drużyna wykorzystała wszystkie sytuacje strzeleckie, ale  słabo grała na jeden lub dwa kontakty, bardzo dużo traciła piłek, zabrakło walki, w drugim sparingu  sytuacja była odwrotna, czyli słaba skuteczność, ale bardzo dobra gra na jeden czy dwa kontakty. Trener Wolski miał do dyspozycji 18 zawodników, zabrakło trzech zawodników kontuzjowanych ( Wiktor Bełz, Igor Świętowski, Paweł Dacyna). Następny sparing GRYF  rozegra z Roztoczem Szczebrzeszyn, na ten sparing trener zabierze 16 najlepszych zawodników.

Skład:

Michał Detko, Mikołaj Szewczuk, Mikołaj Kawala, Oliwier Kłembokowski, Konrad Spryszak, Karol Ślepko,  Bartosz Łyś,  Bartosz Radliński,  Hubert Kordas,  Adam Kowalski, Kamil Głowacki, Kacper Ordyniec,  Michał Szewczuk,  Mateusz Magdziarz, Krystian Golec,  Wojtek Bzdeń, Paweł Detko, Szymon Wojczuk.