Aktualności

Kolejny mecz bez zwycięstwa

Gryf – Włókniarz Frampol 1:1(1:0)

bramki: Gromek 31′- 77′?

Skład: Dobromilski P – Wolski, Blonka, Dobromilski D, Galan(79′ Magryta) – Kierepka, Tomaszewski – Gromek(46′ Krewiec(60′ Cebula)). Goździuk, Ząbczyk – Gałka

Kolejny mecz który powinniśmy wygrać a remisujemy. Pierwsza połowa to ciągłe ataki naszej drużyny niestety ostatnie podanie dalej szwankuję nawet jak kilkukrotnie mieliśmy przewagę 2×1. Kilka szans na zdobycie bramki, ale wykorzystana jedna autorstwa Gromka. Goście raz zagrozili bramce naszej drużynie ze stałego fragmentu, napastnik nie trafił w piłkę. Druga połowa niczego złego nie zwiastuje , aż przychodzi 70 minuta, po raz kolejny instynktownie cofamy się pod naszą bramkę i robi się nerwowo pod naszą bramką, tuż przed utratą bramki zawodnicy Włókniarza trafili jeszcze w poprzeczkę , co powinno być dla nas ostrzeżeniem, tracimy bramkę znowu po stałym fragmencie. Gdy doszło do wyrównania, nasza drużyna postawiła wszystko na jedną kartę. Dogodnej sytuacji z kilku metrów nie trafił Blonka, chwilę później Gałka strzelił głową w poprzeczkę, a tuż przed końcem meczu , ponownie Gałka przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Po meczu można dojść do wniosku, za mało wygrywamy w bocznych sektorach boiska, i za wolno piłką gramy, a jak możemy dobić przeciwnika, to tego nie robimy. Trzeba się uderzyć w pierś i pewne elementy poprawić. A do tego szybko wyleczyć kontuzje które doskwierają 5 zawodników.