Aktualności

Kolejny turniej Orlików Gryfa

W dniu 07.12.2019 na hali sportowej w Tarnogrodzie odbył sie Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2010.  W turnieju wzięło udział 5 drużyn a mecze rozgrywane były systemem każdy z  każdym.  Nasza drużyna rywalizowała z takimi zespołami jak BKS Biłgoraj, Uks Sokół Sieniawa, Grom Różaniec i Olipiakos Tarnogród.  Kolejny dobry występ i kolejne doświadczenie w turniejowych zmaganiach. Po zeszłotygodniowym turnieju na dużej hali w Chełmie, przyszło nam rozgrywać mecze na dużo mniejszej hali, gdzie dominująca formą gry była walka na małej przestrzeni.   Tym razem, znacznie mniej miejsca było na rozgrywanie piłki i techniczną grę co w przypadku naszej drużyny nie działało za bardzo na naszą korzyść. Brawo dla chłopaków za zaangażowanie i chęć gry w każdym meczu i za wynik końcowy. Turniej zakończyliśmy na miejscu 3 tuz za Sokołem Sieniawa i wygranym turnieju BKS Biłgoraj. Najlepszym bramkarzem turnieju został Wojtek Radliński, który w ocenie trenerów pokazał sie z najlepszej strony wiele razy ratując nasz zespól przed utrata bramki.

W zespole Gryf Gmina Zamość grali:

Jaś Szpindor, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Michał Milczuk, Gabriel Zawadzki, Kamil Kasiedczak, Jakub Chraplewski,  Oliwier Malinowski, Tomasz Machałek, Wojtek Radliński, Kacper Nalepko