Aktualności

Krasnobród gościł orlików

Bardzo emocjonująca sobota w słoneczny Dzień Dziecka za piłkarzami orlików starszych STS Gryf. Od rana dwa nasze zespoły rywalizowały w Krasnobrodzie. Czerwoni odnieśli 4 zwycięstwa i dwa spotkania zremisowali a Zielonym udało się osiągnąć tylko dwa remisy. Najlepszym strzelcem naszego klubu był Oskar Gajewski z sześcioma bramkami. Kolejny turniej odbędzie się w najbliższą sobotę w Starym Zamościu. Bezpośrednio po zawodach zawodnicy udali się do Zawady gdzie organizowany był Dzień Dziecka dla piłkarzy STS Gryf oraz ich rodzin. Na graczy czekały dmuchane zamki, ciepłe posiłki oraz ba ochłodę lody. Rozgrywane były spotkania piłkarze kontra rodzice a także konkurencje sportowe. Konkurs rzutów karnych wygrał Wiktor Ziemba a w uderzeniach w poprzeczkę najlepszy okazał się Adrian Gałaszkiewicz. A niektórych zawodników czekały jeszcze wieczorne  rozgrywki turnieju Deichmana…

– Gryf Czerwoni: Podolak Eryk oraz Gajewski Oskar, Kowalski Alan, Łapa Miłosz, Piekacz Igor, Piwko Jan, Soboń Kevin, Szczuka Adrian, Troć Gabriel, Zawadzki Jakub, Ziemba Wiktor 

– Gryf Zieloni: Szewczuk Mateusz oraz Bondyra Marcel, Bury Filip, Dębski Krystian, Gałaszkiewicz Adrian, Kościk Dawid, Kyc Jakub, Lewicki Dominik, Polski Filip, Rek Dawid, Witoszka Krystian 

– Gryf Czerwoni – Arena II – 2-2 (Gajewski 2)

– Gryf Czerwoni – Omega II – 1-0 (Kowalski)

– Gryf Czerwoni – Omega I – 3-1 (Kowalski, Ziemba, Łapa)

– Gryf Czerwoni – Arena I – 1-1 (Gajewski)

– Gryf Czerwoni – Potok – 6-0 (Kowalski 2, Ziemba, Zawadzki, Szczuka, Gajewski)

– Gryf Czerwoni – Gryf Zieloni – 5-0 (Gajewski 2, Ziemba, Piwko, Troć)

– Potok – Gryf Zieloni – 1-1 (Bury)

– Arena II – Gryf Zieloni – 3-0

– Omega II – Gryf Zieloni – 0-0

– Omega I – Gryf Zieloni – 4-0

– Arena I – Gryf Zieloni – 2-0