Aktualności

Młodzi zawodnicy Gryfa rozpoczeli obozy piłkarskie w Dębicy i Sanoku

Wczoraj młodzi podopieczni trenera Rafała Buraka i Pawła Szajewskiego rozpoczęli obozy przygotowawcze odpowiednio w Dębicy oraz w Sanoku. 

Jak podkreślili trenerzy obu grup, warunki do treningu i wypoczynku są doskonałe.

— Wczoraj około godziny 12.00 dojechaliśmy na miejsce do Dębicy, od 16.00 rozpoczęliśmy pierwszy. Plan na najbliższe dni to dwa treningi dziennie plus odpoczynek na basenie. Podczas obozu rozegramy również dwa sparingi z innymi zespołami będącymi na swoich zgrupowaniach w okolicy — powiedział trener Rafał Burak.

— Warunki w Sanoku są kapitalne. Mamy do dyspozycji świetnie przygotowane boiska. Dzisiaj rozegraliśmy sparing z akademią Stali Sanok z rocznika 2010. Udało się go wygrać 30:. W czwartek nasi chłopcy zmierza się z drużyną z rocznika 2008 i 2009 Stali. Trenujemy dwa razy dziennie plus pomiędzy zajęciami mamy zapewnione atrakcje takie jak wyjścia do aquaparku. 🏊‍♀️ 🤽‍♂️ Nie pozostaje nic innego ja trenować i pomiędzy zajęciami korzystać z atrakcji. Chłopcy są zadowoleni, mieszkają w dwuosobowych pokojach — powiedział trener Paweł Szajewski.

Słysząc tak pozytywne komentarze ze strony trenerów, teraz pozostaje tylko wykorzystać czas i zapewnione warunki do doskonalenia umiejętności piłkarskich chłopaków.

Poniżej kilka zdjęć z podróży oraz pierwszych treningów, jakie po stawieniu się na miejscu odbyli młodzi zawodnicy Gryfa.