Aktualności

Młodzicy grali na turnieju w Chełmie

Dnia 19 stycznia 2019 roku drużyna  Jarosława Wolskiego udała się na turniej halowy do Chełma. Przed turniejem wylosowaliśmy bardzo mocną grupę, czyli pierwszy zespół Avia  Świdnik, Brazylian Soccer Schools Lublin (drużyny  grają w lidze wojewódzkiej) oraz drużynę FC ,,Roczin” Diusz (drużyna  z Ukrainy). Młoda drużyna zajęła w grupie ostatnie miejsce zdobywając 2 bramki, natomiast tracąc 14. Po fazie grupowej drużyna  STSu walczyła o zajęcie 5 miejsca lecz przegrała 2:1 z Niedźwiadkiem Chełm. Ostatni mecz zagraliśmy z Kłos Chełm w którym wygraliśmy 4:1. Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce. Moim zdaniem turniej stał na wysokim poziomie, ale to kolejna lekcja dla młodych zawodników. W tym turniej mogliśmy osiągnąć więcej, ale zabrakło skuteczności i w ostatniej chwili wypadło trzech zawodników z powodu choroby, którzy mieli duże szanse aby grać w pierwszym składzie. Następny  turniej odbędzie się 3 lutego w Biłgoraju.

Skład: Mikołaj Szewczuk, Kamil Głowacki, Mikołaj Kawala, Aleksander Koziński, Adam Kowalski,  Hubert Kordas, Paweł Detko,  Oliwier Kłembokowski,  Karol Ślepko,  Wojciech Bzdeń,  Szymon Wojczuk, Bartosz Łyś

20190119_115419