Aktualności

Młodzicy grali w turnieju Future Zamość

Niedziela stała pod znakiem Turniejów Future Zamość dla młodzików młodszych STS Gryf. Rano odbywały się zawody dla 2009 a po południu dla 2008 i miały całkiem odmienny przebieg. Zawodnicy młodsi niekoniecznie grali dobrze i równo ale sprzyjało im szczęście i zajęli 3 miejsce na podium. Natomiast gracze starsi, w których wystąpiła część z zespołu młodszego rozgrywała niezłe zawody, walczyli w każdym spotkaniu jednak szczęście było po stronie rywali i zajęli tylko 5 miejsce. Nagrodą indywidualną dla najlepszego bramkarza wyróżniono Szymona Jandę z 2009.
– Gryf 2009: Janda oraz Bondyra, Duda, Gałaszkiewicz, Kościk , Kowalski, Kyc, Łapa, Piwko, Troć, Ziemba
– Gryf – Arena II – 2-0 (Kowalski, Ziemba)
– Gryf – Arsenal Uhnow – 2-1 (sam., Kościk)
– Gryf – FA Zamość – 0-7
– Gryf – Arena I – 0-7
– Gryf – Ostoja – 3-0 (Ziemba 2, Gałaszkiewicz)
– Gryf 2008: Szewczuk oraz Kowalski, Łapa, Piekacz, Soboń, Szczuka, Witoszka, Zawadzki, Ziemba
– Gryf – Krystynopol – 1-3 (Soboń)
– Gryf – Wisła Józefów – 1-2 (Łapa)
– Gryf – Granica – 0-2
– Gryf – Arena – 3-1 (Ziemba, Zawadzki, Szczuka)
– Gryf – Tomasovia – 0-1