Aktualności

Muru nie przebiliśmy

Gryf – Korona Łaszczów 0:0

Dobromilski P.- Burak, Dobromilski D., Tomaszewski, Wolski(70′ Magryta) – Flaga, Kierepka, Goździuk(63′ Gąska)- Ząbczyk(82′ Cebula), Gałka, Krawiec(54′ Gromek)

Pierwszy mecz okazał się bardzo trudny tak jak się tego spodziewaliśmy. Drużyna gości schowana była za podwójną gardą , nie wychylając się nawet na kontry. W pierwszej połowie zagroziliśmy przeciwnikowi tylko trzy razy. Gałka uderzył w poprzeczkę, ten sam zawodnik przeniósł piłkę z 10m nad poprzeczką z dogodnej sytuacji, oraz Krawiec z 4 m trafił w obrońcę.
Druga połowa to dalsze bicie głową w mur, chociaż okazji do strzelenia gola było kilka, ponownie Gałka uderzył głową bardzo dobrze po koźle, jakimś cudem bramkarz sparował piłkę na rożny. Gromek z dogodnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę , ponownie ten sam zawodnik zamykając akcję uderzył piłkę niestety niecelnie. A w końcówce spotkanie wszędobylski Gałka uderzał głową za lekko.
Podsumowując czegoś zabrakło , ostatniego podania, celności czy odrobiny szczęścia. Trzeba pochwalić drużynę z Łaszczowa , bo chociaż sytuacji strzeleckiej nie miała, to broniła się bardzo mądrze.