Aktualności

Najmłodsi zaczęli naukę

Ostatniego dnia marca odbyły się pierwsze zajęcia dla najmłodszej grupy, czyli dzieci z rocznika 2006 i młodsi. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych młodzi adepci sztuki piłkarskiej wraz ze swoimi rodzicami stawili się na spotkaniu w bardzo licznej grupie. Wczorajsze zajęcia miały charakter typowo organizacyjny, a odbyły się w świetlicy w Żdanowie. Trenerzy jak i działacze są bardzo zadowoleni z frekwencji na pierwszym treningu, ale liczą, że liczba młodych piłkarzy będzie systematycznie rosła.
Zachęcamy do przyprowadzaniach Państwa pociech na treningi. Najbliższe zajęcia odbędą się we wtorek 7 kwietnia o 16.00 na orliku w Żdanowie. Więcej informacji uzyskacie Państwo u trenerów, którzy przeprowadzaili nabór oraz pierwsze zajęcia – 694216102 (Tomasz Goździuk) bądź 697664338 (Przemysław Mazur).