Aktualności

Nieoczekiwana porażka młodzików

13 października drużyna młodzika starszego rozegrała kolejny mecz ligowy z drużyną GLKS  LUBYCZA KRÓLEWSKA. Już przed rozpoczęciem spotkania trener miał problemy kadrowe ponieważ zabrakło w tym meczu trzech podstawowych zawodników ( Adam Kowalski -choroba , Wiktor Bełz-kontuzja oraz Aleksander Koziński-wycieczka szkolna). Od początku meczu  to STS stwarzał sytuacje, ale  nie mogli oddać strzału, ponieważ goście byli ustawieni defensywie. W 55 min sędzia popełnił błąd do którego się przyznał  w szatni i przeprosił chłopaków. Przy rzucie rożnym rozegranym przez zawodników gospodarzy sędzia zauważył spalonego, którego nie było.  Granica postawiła szybko piłkę i rozegrała kontrę, która zakończyła się bramką gości. Już młodzi zawodnicy nie strzeli wyrównującej bramki i wynik meczu to 1:0 dla gości.