Aktualności

Orlicy coraz bliżej

Coraz bliżej miejsca osiągnięcia miejsca medalowego są nasi orlicy. Przed tygodniem w turnieju w Lipsku zajęli 5 miejsce, a wczoraj w Werbkowicach uplasowali się tuż za podium, przegrywając półfinał dopiero w rzutach karnych.

Opinia trenera:

Chłopcy rozegrali dziś bardzo dobre zawody. Ich akcje były składne, zespołowe, budowane od podstaw. Grali ładnie dla oka i ofensywnie stwarzając sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich. Współpraca między formacjami była właściwa, nie było przypadkowych i chaotycznych zagrań, jak w przypadku niektórzy zespołów, tylko gra przemyślana i kombinacyjna. Nasi zawodnicy zasłużyli na wyższe miejsce, ale nie mieli szczęścia w półfinale, bo przegraliśmy w rzutach karnych, a w meczu o 3 miejsce zabrakło energii przeciwko rywalowi, który preferował siłowy styl gry. Mimo wszystko jestem pełen podziwu z postawy chłopaków.

WYNIKI GRYFA

Grupa:
Victoria Łukowa Chmielek 1:0 (Bartek Łyś),
Skorpion Zamość 1:1 (Bartek Łyś),
Grot-Michał Werbkowice 3:1 (3x Bartek Łyś).
Półfinał:
Gaudium Zamość 1:1 (Mateusz Kawala), 3:4 w karnych.
O 3 miejsce:
Victoria Łukowa Chmielek 0:2.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Hetman Zamość
  2. Gaudium Zamość
  3. Victoria Łukowa Chmielek
  4. Gryf
  5. Omega Stary Zamość
  6. Skorpion Zamość
  7. Grot-Michał Werbkowice
  8. Olimpia Miączyn

Skład:  Grzegorz Soboń, Kacper Bednarz, Alan Dyjak, Krystian Dyjak, Daniel Galan, Dawid Goździuk, Igor Harasim, Mateusz Kawala, Mikołaj Kawala, Bartosz Łyś, Jakub Sudak, Patryk Waga.