Aktualności

Orlicy rozpoczęli sezon

W dniu 7 września w Bodaczowie odbył sie pierwszy turniej ligi Orlika młodszego rocznik 2010 i młodsi a gospodarzem turnieju była drużyna ASPN Roztocze Szczebrzeszyn. W turnieju wzięło udział 7 drużyn a mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. W turnieju rywalizowaliśmy z takimi zespołami jak BKS Biłgoraj, Olimpiakos Tarnogród, Roztocze Szczebrzeszyn, UKS FA Biłgoraj, Tur Turobin, Grom Różaniec Pierwszy turniej po wakacyjnej przerwie wypadł dobrze, zabrakło zgrania i koncentracji w niektórych boiskowych sytuacjach ale brawo dla chłopaków za zaangażowanie i grę do końca w każdym meczu.

Skład: Wojtek Radliński, Gabryś Zawadzki, Oscar i Miłosz Łygas, Oliwier Malinowski, Krystian Piskor, Kamil Kasiedczak, Jaś Szpindor, Jakub Chraplewski, Kacper Nalepko

Wyniki:

Gryf: Olimpiakos 0:1

Gryf: UKS FA Biłgoraj 0:1

Gryf : Roztocze Szczebrzeszyn 0:2

Gryf: Tur Turobin 4:0

Gryf: BKS Biłgoraj 1:1

Gryf:Grom 4:1