Aktualności

Orlicy Gryfa w finale wojewódzkim

Po porannych rozgrywkach ligowych i popołudniowych atrakcjach związanych z  Dniem Dziecka część graczy STS Gryf czekały jeszcze wieczorne zmagania w turnieju Deichmana. Nasi zawodnicy reprezentując Kazachstan pokonali Argentynę i przegrali z Paragwajem. Mimo sromotnej porażki udało się chłopcom wygrać w klasyfikacji końcowej kategorii U11 w Zamościu i za tydzień w niedzielę udadzą się na finał wojewódzki tych rozgrywek do Lublina.

Po dwie bramki w tych meczach zdobyli Miłosz Łapa oraz Jakub Zawadzki 

– Kazachstan: Sołtys Radosław oraz Gajewski Oskar, Kowalski Alan, Łapa Miłosz, Piwko Jan, Szczuka Adrian, Troć Gabriel, Zawadzki Jakub, Ziemba Wiktor 

– Kazachstan – Paragwaj – 2-7 (Ziemba, Łapa)

– Kazachstan – Argentyna – 3-1 (Zawadzki 2, Łapa)