Aktualności

Orliki trenera Jarka Wolskiego w 2016 roku

Zajęcia rekreacyjne  – sportowe odbywały się od  czerwca. Zajęcia odbywały się w okresie letnim  dwa razy w tygodniu na orliku w Żdanowie .  Od początku października  zajęcia odbywają się na hali w Płoskim  oraz w Żdanowie.  Obecna kadra orlika 2006 i młodszych liczy około 20 zawodników w tym jeden zawodnik jest z rocznika 2009 i dwóch z rocznika 2010. Frekwencja na tych zajęć sięga od 12 do 18 zawodników. .   Każde zajęcia rozpoczynały się od rozgrzewki i zabawy ożywiającej z piłkami. W grupach tych dominowała głównie forma zabawowa. Większość zajęć,  przeprowadzona była w formie gier i zabaw.Pierwszy turniej organizowany przez klub STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ pod tytułem IV turniej im. Jana Wojtaszka odbył się 04.08.2016. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn w tym dwie gospodarzy. Pierwsza drużyna zajęła III miejsce wygrywając cztery mecze, jeden remisując oraz doznali jednej porażki . Drugi skład STS zajął ostatnie miejsce.W połowie sierpnia drużyna Jarka Wolskiego udała się na czterodniowy obóz do Krasnobrodu. Kadra na obóz liczyła 18 zawodników. Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie na boisku Igrosu Krasnobród. Drużyna rozegrała jeden sparing w którym odniosła porażkę.Drużyna rozegrała cztery turnieje z którymi rywalizowała z drużynami: AMSPN Hetman Zamość, Gaudium Zamość, Omega Stary Zamość oraz Osir Biłgoraj.

Najwięcej bramek dla naszej drużyny strzelił Kamil Głowacki cztery bramki, i po trzy bramki zaliczyli Kacper Ordyniec oraz Kacper Kucharski.

Zawodnicy reprezentujący STS GRYF GMINA ZAMOŚĆ podczas turnieju; Michał Detko, Szymon Hamerla,Kacper Ordyniec, Kacper Kucharski,Kamil Głowacki, Wiktor Bełz,Patryk Waga,Bartek Radliński,Sebastian Ordyniec,Mikołaj Kawala, Igor Świstowski,Michał Karol,Paweł Detko,Hubert Waga oraz Karol Gajak