Aktualności

Patryk Kierepka wyróżniony w Plebiscycie Kroniki Tygodnia

W dniu wczorajszym odbyła się Piłkarska Gala Kroniki Tygodnia i Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, na której ogłoszono wyniki plebiscytu piłkarskiego Kroniki Tygodnia. W kategorii „Odkrycie roku” drugie miejsce zajął nasz zawodnik Patryk Kierepka, który otrzymał okazały puchar z rąk dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość pana Jarosława Kalbarczyka oraz nagrody rzeczowe od sponsorów i partnerów gali. STS Gryf Gmina Zamość na gali reprezentowali vice prezes Michał Adamczuk oraz dyrektor sportowy Tomasz Goździuk.

Warto dodać, że wśród nominowanych znalazł się również Dawid Dobromilski w kategorii „Zawodnik roku”, trener Roman Blonka w kategorii „Trener roku” a drużyna seniorów Gryf Gmina Zamość w kategorii „Drużyna roku”

26ADF204-F027-4584-BB70-D0DB73545755