Aktualności

Pechowa porażka w Telatynie

Perła – Gryf II 2:1 (0:1)

Skład : Szopa, Galan, Łuczka D., Łuczka K.(Mądrzak 26′), Goździuk G., Łyś (Nowosad 80′), Ostaszewski (Nizioł 80′), Greszta, Goździuk T., Blonka, Wiatrowski.

Bramki: 58′, 64′ – Łuczka K. 12′ (k)

Początkowe minuty to gra obu zespołów w środkowej strefie. Po jednym z zagrań w polu karnym zostaje faulowany Greszta a 11 na bramkę zamienia Krystian Łuczka. Gospodarze główne zagrożenie stwarzają po stałych fragmentach gry. Okazję bramkową ma Wiatrowski jednak z bliskiej odległości uderza w boczną siatkę bramki. W ostrym starciu z przeciwnikiem kontuzji doznał K. Łuczka który musiał opuścić boisko. W drugiej połowie mocny strzał z bocznej strefy pola karnego daje gospodarzom wyrównanie. Nasz zespół w kilku sytuacjach groźnie atakuje, Wiatrowski jednak źle przyjmuje piłkę zagraną od Goździuka i jego strzał ze słabszej nogi pada łupem bramkarza. Gospodarze niespodziewanie obejmują prowadzenie po „strzale życia” w okienko z rzutu wolnego z 25 metra. Nasi zawodnicy rzucają się do odrabiania strat jednak mimo wysiłków nie udaje im się to: Blonka strzela niecelnie zza 16tki a dośrodkowania z bocznych stref przerywają obrońcy. Niestety po raz kolejny po wyrównanym spotkaniu nie udaje się zdobyć punktów.