Aktualności

Pechowy remis

Olimpia Miączyn – Gryf 1:1 (0:1)

Bramki 90? – 32′ Ząbczyk

Skład: Dobromilski – Flaga, Goździuk T, Blonka (52′ Magryta), Galan – Tomaszewski, Cymiński – Gromek (70′ Kaczmarczyk), Popko, Ząbczyk – Gałka

Chociaż jechaliśmy bez 7 podstawowych zawodników to nie baliśmy się tego meczu bo wiemy jaką mamy silną szeroką kadrę, a potwierdzeniem tego był ten mecz.
Pierwsza połowa to lekka przewaga naszej drużyny, chociaż sytuacji było więcej to drogę do siatki znalazł tylko strzał Ząbczyka. Bliski szczęścia był Gałka który strzelił w słupek, Tomaszewski w głowy i jakimś cudem wybił na rożny Suchodolski, oraz Ząbczyk gdzie ponownie górą był bramkarz gospodarzy. Drużyna z Miączyna jedyny strzał celny w pierwszej połowie oddała z wolnego , gdzie bardzo ładną paradą popisał się Dobromilski.
Druga połowa to już dominacja naszej drużyny, ale bramka gospodarzy była jak zaczarowana. Dwie sytuacje miał Gałka, poprzeczkę obił Tomaszewski, a przy dobitce Popka z linii bramkowej wybił obrońca, setkę miał Kaczmarczyk niestety uderzył zbyt lekko, a strzał Cymińskiego w pustą bramkę był niecelny. W ostatniej akcji meczu drugi strzał w światło naszej bramki był niestety celny. Nasza drużyna rozegrała dzisiaj dobry mecz tylko szkoda niewykorzystanych szans. Brawa dla całej drużyny za grę, a w szczególności dla Popka który gra nareszcie na miarę swoich możliwości czyli przynajmniej na dwie ligi wyżej.