Aktualności

Pierwsze punkty młodzików w lidze wojewódzkiej

W trzeciej kolejce młodzicy młodsi STS Gryf zdobyli swój pierwszy punkt w lidze wojewódzkiej grupie srebrnej. Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu zremisowali 3-3 z Vrotcovią Lublin. Do przerwy mieliśmy optyczną przewagę ale dwie bramki zdobyli goście po złym ustawieniu w obronie oraz kontrataku z naszego rzutu rożnego w 13 i 14 minucie. Na szczęście minutę później kontaktową bramkę strzela Jakub Zawadzki po wejściu z głębi pola i ładnym zagraniu piętą od Błażeja Dudy. Początek drugiej połowy przynosi wyrównanie w 35 minucie po dobitce z bliska Wiktora Ziemby. W 48 minucie wychodzimy na prowadzenie po indywidualnej akcji Zawadzkiego. Niestety dwie minuty później jest 3-3 po strzale z dystansu. Do końca meczu przeważają goście, którzy mają dwie poprzeczki a z karnego strzelają nad bramką dobrze dysponowanego Radka Sołtysa. Po meczu odbył się festyn dla dzieci ze wszystkich grup młodzieżowych na zakończenie wakacji z Gryfem. Na graczy czekały dmuchane zamki, grill oraz konkurencje sportowe za które otrzymali upominki. Odbył się również kiermasz używanych rzeczy piłkarskich a środki z wszystkich sprzedanych po 5 zł rzeczy zostaną przekazane na dom dziecka. Za tydzień  w sobotę o 12 30 zawodnicy Gryfa zagrają w Lubartowie z Mosirem. 

– Gryf: Sołtys – Machałek, Kowalski, Szczuka, Gajewski, Zawadzki, Ziemba, Witoszka, Troć oraz Łapa, Kudyk, Duda, Soboń, Lewicki, Piwko, Kościk, Gmitrzuk,  Bondyra, Gałaszkiewicz

– Bramki: Zawadzki 15′,48′, Ziemba 35 – Vrotcovia 13,14,50