Aktualności

PIERWSZY SPARING JUNIORÓW MŁODSZYCH

Andoria Mircze-Gryf-1 – 1 ( 0- 1)

Gryf:Łaszkiewicz (41’K.Głowacki)-K.Zając(60Blicharz),G.Głowacki(41Supryn),Szwed,Piotrowski(60Koczwara)-Kierepka,Wójtowicz(70G.Głowacki),Flaga-Ząbczyk,Koczwara(41D.Zając),Blicharz(41Grosman)

Bramki :Gospodarze 78-Szwed 4

W dniu dzisiejszym drużyna juniorów młodszych Gryf Gmina Zamość zmierzyła się w Mirczu z miejscową Andorią. Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu była bardzo dobra a swoją przewagę udokumentowaliśmy w 4 minucie kiedy po wolnym wykonywanym przez Kierepkę piłkę w bramce umieścił Szwed. W tej części meczu stworzyliśmy jeszcze kilka okazji ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie przewagę osiągnęła Andoria dominując fizycznie również dzięki obecności kilku zawodników z rocznika 1999 ,których u nas nie było żadnego. Celu gospodarze dopieli w 78 strzelając wyrównującego gola na 1-1. Szkoda bo wcześniej D.Zając nie wykorzystał znakomitej okazji na 2-0. Pierwszy mecz kontrolny trzeba jednak uznać za udany.