Aktualności

Piłkarze Gryfa Mistrzem Jesienii !!!

Gryf – Omega S.Z. 3:2 (2:1)

Bramki: Dobromilski 8’, 15’ Markowski 50’ – Maciejewski 45’, Nizioł 86’

Dobromilski- Romanowski(80’ Gromek), Dobromilski, Tomaszewski, Magryta- Markowski, Kierepka(62’ Flaga), Dębicki P.(80’ Dębicki D.) – Krawiec(78’ Cebula), Gałka, Ząbczyk

W meczu z Omegą nie brakowało walki i ładnych zagrań. Tylko tego drugiego raczej dużo więcej po naszej stronie. Dwie bramki strzeliliśmy bliźniaczo wrzucał Gałka strzelał Dobromilski. Kolejne minuty to dalsze nasze ataki kolejnych sytuacji nie wykorzystali Gałka i Ząbczyk a Romanowskiego strzał jakimś cudem wybronił bramkarza gości. Omega pierwszy strzał oddała w 45min i to celny. Druga połowa to ogromna nasza przewaga, wielokrotnie stawaliśmy przed szansą zdobycia bramki, niestety nie umieliśmy ich wykorzystać, ponadto mieliśmy słupek i poprzeczkę. Wszystko co dobre skończyło się po przypadkowej bramce dla drużyny ze Starego Zamościa w 86minucie. Trzeba przyznać, że przy wrzutce na aferę Omega była bliska strzelenia bramki wyrównującej. Podsumowując gra dobra do 87 minuty. Runda rewelacyjna cała.