Aktualności

Podopieczni trenera Wolskiego rozpoczęli przygotowania do ligi

Dnia 19 lipca 2019 roku drużyna Jarosława Wolskiego wznowiła treningi do ligi okręgowej trampkarza młodszego. Na pierwsze zajęcia przybyło 19 zawodników. W tym  dniu zabrakło Karola Ślepko,  Krystian Golca,  Szymona Wojczuka, Pawła Dacyny, Oliwiera Kłembokowskiego oraz Aleksandra Kozińskiego ( wyjazd za granicę na rok ). Na treningu pojawił się po prawie rocznej kontuzji Wiktor Bełz. Od 22 do 27 lipca drużyna Jarosława Wolskiego uda się na obóz do Leżajska, tam będą trenować trzy razy  dziennie. Przed sezonem drużyna trampkarza młodszego rozegra pięć sparingów. Wszystkie drużyny z którymi  zagrają młodzi zawodnicy są z ligi wojewódzkiej (Tomasovia Tomaszów Lubelski, Gaudium Zamość,  Ruch Izbica, Unia Hrubieszów oraz Niedźwiadek Chełm)