Aktualności

Podsumowanie rundy drużyny Orlików

W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 zawodnicy STS Gryf  urodzeni w latach 2008 i 2009 występowali w zamojskiej lidze orlików starszych grupie drugiej. Dwie nasze drużyny mierzyły się z dwoma składami Areny Krasnobród oraz Omegą Stary Zamość i Potokiem Sitno grając turniejowo co tydzień w innej miejscowości. Po 6 turniejach i 30 rozegranych spotkaniach Gryf Niebiescy zajmują 2 miejsce ( 73pkt. 88-17 bramki ) ze stratą 2 punktów do Areny I Krasnobród. Natomiast Gryf Zieloni zajmują czwarte miejsce ( 32 pkt. 33-70 bramki ). Niektórzy zawodnicy występowali w obu zespołach a łacznie zagrało ich 31. Najlepszym strzelcem był Jakub Zawadzki 19 trafień. Na wiosnę nastąpi kontynuacja rozgrywek orlika starszego.

Bramki:

19 – Zawadzki

14 – Ziemba

12 – Duda

8 – Gajewski, Łapa, Szczuka

6 – Bondyra, Kościk, Kowalski, Troć

4 – Litwińczuk

3 – Gałaszkiewicz, Gmitrzuk, Piwko

2 – Kyc

1 – Albingier, Dobromilski, Siekierda, Witoszka