Aktualności

Popis Żaków Gryfa na Turnieju im. Jana Wojtaszak

W dniu wczorajszym odbył się VII Turniej piłki nożnej im. Jana Wojtaszka na hali w Żdanowie. W tym turnieju wzięło udział 5 drużyn tj. Gryf I, Gryf II, DKS Gaudium, AMSPN 2012, AMSPN 2013, a Football Academia nie dotarła na turniej z nieznanych przyczyn. Tego dnia Gryf Gmina Zamość wystawiła dwie drużyny. 

Gryf I wystąpił w składzie:

Ksawery B, Szymon W, Dawid B, Filip S.  Filip P, Alan J, Miłosz A.

Natomiast Gryf II zagrał w składzie:

Maximilian B, Adrian G, Miłosz J, Jaś Sz, Weronika G, Mateusz Sz, Aleksander Sz.

Chciałbym pochwalić chłopców za świetną postawę oraz zaangażowanie w każdym meczu. Nasi chłopcy ciężko pracują na treningach, dzisiaj było to widać że nie odstawiali nogi i walczyli do końca. A przede wszystkim chodzi o grę i zabawę i fajnie spędzony czas z kolegami z drużyny. Trzeba wyróżnić chłopców bo już widać postępy jakie zrobili, a ma być tylko lepiej tego im życzę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w turnieju. Od początku tego turnieju założyliśmy sobie wysoki pressing i naprawdę nieźle to wychodziło potrafiliśmy przerwać akcję i szybko zaatakować. Podobało mi się że chłopcy wywiązywali się z zadań jakie sobie ustaliliśmy. Każde zagranie jak i powrót do obrony to ręce same składały się do oklasków. Chłopaki walczyli dzielnie i zaangażowanie w każdą akcję i nie opuszczali do samego końca i to dawało efekty wygranych meczy. Chciałbym pochwalić wszystkich chłopców jak i dziewczynę która wystąpiła w naszym zespole i jedyna na tym turnieju. Dzielnie walczyła z chłopakami nie odstając od nich umiejętnościami. Musimy ciągle trenować żeby być jeszcze lepsi. Jest takie powiedzenie ” trening czyni mistrza” i do tego trzeba zmierzać. Gratulucje dla wszystkich zawodników. Omal bym nie zapomniał dziękuję również rodzicom za doping i ciasta które zostały przyniesione.

 

Czas na nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz – Różycki Aleksander AMSPN 2012

Najlepszy zawodnik – Jaś Szpindor Gryf II

Król strzelców – Przemysław Lewandowski DKS Gaudium

Najlepsza cieszynka po zdobyciu bramki zdobywa – Miłosz Mizerski AMSPN 2012

Najmłodszy zawodnik – Igor Lewandowski Gaudium

Jedyna dziewczyna biorąca udział w turnieju – Weronika Greszta

opracował trener: Przemysław Gałka