Aktualności

Porażka młodzików w Hrubieszowie

Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość  6 – 3 (3 – 1)

-Bramki: Zawadzki 7′,48′, Gajewski 57′- Unia 8′, 12′, 27′, 35′, 50′, 56

– Gryf: Podolak- Szczuka, Kowalski, Kudyk, Zawadzki, Gajewski, Ziemba, Duda, Machałek oraz Sołtys, Łapa, Piekacz, Piwko, Troć, Stefański, Witoszka, Bondyra, Soboń, Kyc

W drugiej kolejce Ligi Młodzików Młodszych zawodnicy STS Gryf zagrali w Hrubieszowie z Unią. Niestety zagrali znacznie gorzej niż na inaugurację z Gaudium i ponieśli porażkę 3-6. Rozpoczęło się od naszej przewagi lecz bramkę strzelamy dopiero w 7 minucie po kilku wcześniej nie wykorzystanych okazjach. Po podaniu Dawida Machałka z lewej strony ładnym strzalem przy słupku popisuje się Jakub Zawadzki. Tak jak na bramkę musieliśmy dużo pracować to gola tracimy w prosty sposób praktycznie chwilę później. Kolejne dwie bramki tracimy w 12 i 27 minucie po braku krycia i nieudanym otwarciu od bramki. Drugą połowę rozpoczynamy od próby wysokiego pressingu ale za to tracimy bramkę w 35 minucie ponownie w łatwy sposób odpuszczając krycie przeciwników.  W 48 minucie Jakub Zawadzki mija kilku przeciwników i bramkarza i kieruje piłkę do siatki. Zamiast pójść za ciosem kolejne bramki strzelają gospodarze w 50 i 56 minucie. Wynik ustala Oskar Gsjewski po minięciu kilku zawodników Unii i strzale w róg bramki. Bardzo ładne bramki dla naszej drużyny ale niefrasobliwość w obronie nie pozwoliły zdobyć choćby punktu. Następne spotkanie młodzicy młodsi zagrają w niedzielę 8 września w Zawadzie z Vrotvovią Lublin.