Aktualności

Porażka młodzików w Zawadzie

W ostatni weekend września młodzicy młodsi STS Gryf podejmowali Football Academy Lublin. Niestety spotkanie zakończyło się naszą porażką 3-4. Początek był wyrównany i obie drużyny miały swoje okazje. Najlepszej dla Gryfa nie wykorzystał w 10 minucie Krystian Witoszka nie trafiając do praktycznie pustej bramki. Goście byli skuteczniejsi i pięć minut później wyszli na prowadzenie. Do wyrównania doprowadza  Witoszka w 18 minucie ładnym strzałem zza pola karnego po podaniu Wiktora Ziemby. FA Lublin w 26 i 29 minucie przeprowadza bliźniacze akcje prawą stroną i zdobywa dwie bramki. Kontaktową bramkę do szatni strzela Kevin Soboń po prostopadłym podaniu Jakuba Zawadzkiego. Druga połowa próbujemy atakować ale lepsze okazje mają przyjezdni. Do wyrównania mógl doprowadzić w 57 minucie Alan Kowalski ale w dogodnej sytuacji uderza obok bramki oraz minutę później Zawadzki strzelając z dystansu minimalnie nad bramką. Całkowite odkrycie wykorzystują goście strzelając 4 bramkę. Wynik na 3-4 ustala pięknym strzałem z wolnego Zawadzki. Za tydzień w sobotę o 13 czeka nas wyjazdowe spotkanie z Tomasovią Tomaszów Lubelski.