Aktualności

Porażka seniorów w Zawadzie

Gryf – Olimpia Miączyn 0:2 (0:1)

Bramki: 1′?. 79′?

Skład: Dobromilski P – Burak, Wolski(46′ Tomaszewski), Dobromilski D., Magryta(70′ Galan)- Flaga(46’Goździuk), Kierepka, Gąska(84′ Łyś)- Gromek(62’Blonka), Gałka, Ząbczyk

Mecz bardzo źle się zaczął dla naszej drużyny, już w pierwszej minucie błąd w defensywie wykorzystali goście. a reszta meczu wyglądała tak że nasza drużyna atakowała , a drużyna z Miączyna się broniła i wybijała piłkę jak najdalej od siebie. Próbowaliśmy atakować , graliśmy dobrze piłką , ale zawsze czegoś brakowało pod bramką przeciwnika. Nie można mieć pretensji do naszych zawodników, byli zaangażowani i gra wyglądała naprawdę dobrze, ale czasami tak jest że gra nie idzie w parze z wynikiem. Już w środę w Zwierzyńcu kolejny mecz miejmy nadzieję ,że sportowa złość po tym meczy będzie duża i przywieziemy 3 punkty od drużyny , która walczy o „życie”