Aktualności

Porażka trampkarzy w Wożuczynie

W dniu 04.05.2019r o godzinie 13:00 odbył się mecz ligowy pomiędzy Sparta Wożuczyn – Gryf Gmina Zamość ( trampkarz starszy) 2- 1

Zagraliśmy wskładzie: 

Galan,Bednarczyk,Skiba,Harasim,Jachymczyk,Waga,Zielomka,Sudak,Kawala,Novosad,Łyś

Zagraliśmy ustawieniem 1-5-4-1 z powodu braku zawodników, w pierwszej połowie założenie było gra z kontry na naszego szybkiego napastnika i bardzo bobrze zaczęliśmy to spotkanie bo sytuacji było bardzo dużo tylko nie potrafiliśmy tego wykorzystać w końcu 17 minucie prostopadłą piłkę dostał Bartek i został nieprzepisowo zatrzymany i sędzia pokazał na jedenasty metr. do karnego podszedł Zielonka i pewnym strzałem dał naszej drużynie prowadzenie. po tej strzelonej bramce graliśmy dobrze. Sparta nie potrafiła stworzyć żadnej groźniej sytuacji podbramkowej mieliśmy pod kontrolą to spotkanie. Druga połowa meczu to dużo niedokładności i nadal nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji które mieliśmy. W tym meczu bardzo dobrze zagrało paru zawodników takich jak Wagon, Łyś, Skiba, Jachymczyk, Sudak a nie którzy powinni się zastanowić nad swoja grą bo dawała dużo do myślenia. W 25 minucie gospodarze wyrównali spotkanie 1:1 oczywiście po naszym błędzie w polu karnym, nikt nie potrafił wybić piłki. Było widać że chłopaki opadli z sił i jeszcze w dodatku doszła kontuzja Skiby co się później okazało że ma złamaną rękę, ale chłopaki walczyli do końca i się nie podawali. Chłopaki nie potrafili dowieść remisowego wyniku do końca i stracili druga bramkę 28 minucie drugiej połowy po zamieszaniu w polu karnym. Myślę że przegraliśmy na własne życzenie bo nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i Wożuczyn to wykorzystał.