Aktualności

Przetarcie przed Pucharem Starostow

Gryf Gmina Zamość – Echo Zawada 3:1(0:0)

STS Gryf Gmina Zamość:
I połowa

Kocyło- Głowacki,Burak,Galan,Karpowicz- Wlolski,Mazur,Świrgoń,Adamczuk, Cebula Kacper- Bargieł

II połowa

Pałażnik- Zub, Burak,Mazur,Cebula Krystian- Nizioł,Gożdziuk,Cebula Kacper, Adamczuk, Głowacki- Bargieł

W dniu wczorajszym podopieczni Romana Blonki rozegrali pierwszy mini sparing z drużyną Echa Zawady w której wystąpili m.in. Tomasz Gożdziuk(I połowa), Mariusz Pliżga. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, niestety w pierwszej połowie rzadziej z drużyn nie udało sie strzelić gola. Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki Gryfu i już po 10min pierwszą bramkę zdobył bardzo aktywny Piotrek Bargieł po prostopadłym podaniu Krystiana Cebuli, chwilę później cudowną akcję trójkową wykończył Kacper Cebula, niestety nie wiedzieć czemu sędzia nie uznał bramki sygnalizując pozycję spaloną, W kolejnej akcji to zawodnicy Echa mogli sie cieszyć z bramki wyrównującej . Następne bramki strzelili już tylko zawodnicy Gryfu Tomasz Gożdziuk i ponownie Piotrek.

Sparing po codziennych treningach był w miarę udany, widoczne było zmęczenie , ale większość założeń było realizowanych. Każdy z zawodników rozegrał minimum 40 min-powiedział trener Gryfu