Aktualności

Puchar Prezesa nie dla Gryfa

W Tomaszowie Lubelskim odbyły się eliminacje Pucharu Prezesa PZPN. Pierwotnie zawody miały odbywać się w dwóch grupach po cztery zespoły lecz z powodu nie dojechania Unii Hrubieszów i OSIRU Biłgoraj sześć drużyn zagrało każdy z każdym. Do finału wojewódzkiego awansowały Hetman Zamość i Tomasovia Tomaszów Lubelski. STS Gryf zremisował dwa spotkania 1-1 z Gaudium Zamość i FA Zamość oraz poniósł trzy porażki z Granicą, Hetmanem i Tomasovią. Po jednej bramce dla naszej drużyny zdobyli Kowalski, Szczuka, Troć i Ziemba.

– Gryf: Stefański oraz Gajewski, Kowalski, Łapa, Machałek, Szczuka, Troć, Zawadzki, Ziemba 

– Gryf – Granica – 1-3 (Troć)

– Gryf – Gaudium – 1-1 (Ziemba)

– Gryf – Tomasovia –  0-4

– Gryf – Hetman – 1-4 (Szczuka)

– Gryf – FA Zamość – 1-1 (Kowalski)