Aktualności

Puchar starostów Alwa – Gryf 3 : 5

STS Gryf Gmina Zamość – Alwa Brody Małe 5:3 (4:2)

Skład:

Kocyło – Galan, Mazur(46’Karpowicz), Burak, Głowacki(46′ Gromek),- Wolski,Gożdziuk, Świrgoń(46′ Pliżga), Adamczuk(65′ Grosman), Cebula Kacper(46′ Cebula Krystian),- Bargieł(55’Nizioł)

Bramki:

Adamczuk 23′, Wolski 36′, Bargieł 39′, Gożdziuk 43′, Pliżga 89″ – 22′?, 33′?, 86′?.

Przez cały mecz dominowaliśmy na boisku, ale nie ustrzegliśmy się błędów w obronie i bramce przez co na początku meczu drużyna gospodarzy objeła prowadzenie. Do przerwy zdobyliśmy 4 bramki chociaż powinno ich być wiecej. Druga połowa to ciągłe ataki naszej drużyny, niestety nasz celownik był żle ustawiony i zamiast strzelić przynajmniej 5 bramek zdobyliśmy tylko jedną w końcówce spotkania. Trzeba też pogratulować drużynie gospodarzy którzy grali bardzo ambitnie.

W naszym zespole najlepsze zawody rozegrali Jarosław Wolski i Damian Galan, trzeba też zauważyć że wystąpiło dziewięciu 16- sto, 17-sto latków