Aktualności

Puchar Starostów – porażka z Relax Radecznica

III runda Pucharu Starosty
Relax Radecznica – STS Gryf 3:1 (2:1)
Bramka:10′?, 20?, 90′- Piotr Bargieł 35
Skład; Pałażnik – Galan, Cebula Kr., Burak, Głowacki(75’Grosman)- Blonka(60’Sałamacha), Świrgoń, Cebula Ka(60’Bondyra)., Zub(45’Nizioł), Gromek(30’Łuczka), – Bargieł

Pod nieobecność zawodników doświadczonych (Mazur, Gożdziuk, Adamczuk, Wolski, Pliżga a także Kocyła, Karpowicz) trener sprawdzał prawie samą młodzież. Mecz nie ułożył się po naszej myśli bo już pierwszy strzał przeciwnika znalazł drogę do naszej bramki – po rykoszecie piłka wpadła w samo okienko. Następne minuty to nasza przewaga lecz strzały Świrgonia, Bargieła i Cebuli niestety nie przełożyły się na bramkę, natomiast gospodarze uderzyli po raz drugi i to celnie. Po tej bramce Gryf zdominował kolejną część meczu: strzał Gromka w poprzeczkę, Bargieł z 3 m nad poprzeczką, a uderzenia Cebuli i Świrgonia wyłapał bramkarz. Bramka była zaczarowana do 35 min kiedy to bardzo składną akcję wykończył Piotrek Bargieł wbijając piłkę do pustej bramki.
Druga połowa to huraganowe ataki naszej drużyny. Sam na sam z bramkarzem stanęli Bargieł, Sałamacha, 2x Bondyra, na bramkę uderzali Cebula Kr w słupek, Łuczka. W ostatniej minucie meczu jedną z nielicznych kontr wykorzystali gospodarze.

Reasumując gra na tak, wynik na nie. Na wyróżnienie zasłużyli bardzo dobrze kierujący obroną Rafał Burak, jego koledzy z formacji Cebula Kr, Galan, Głowacki oraz wszędobylscy Świrgoń i Bargieł.